Przejście do sekcji:

Główna treść strony

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Nabór PINB Żyrardów

Obwieszczenie o przystapieniu do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Bolimów

Nabór wniosków do Project Support Facility w edycji 2022

Zaproszenie na Webinarium „Dotacja na własny biznes”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Dotacja na własny biznes”.

Celem webinarium jest przedstawienie Beneficjentom możliwości ubiegania się o wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z dostępnych programów.

Webinarium odbędzie się 28 lutego 2022 roku o godzinie 11:00-12:00 (rekrutacja do 24.02.2022 r.) organizator Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5326-webinarium-pn-dotacja-na-wlasny-biznes   pod przyciskiem „Weź udział”. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Przedsiębiorco, inwestuj w firmę! - instrumenty zwrotne dla MŚP

  • Nowe stroje
  • Nowe stroje
  • Bielunki damskie i męskie
  • Buty i kapelusze

Patronat nad obchodami 500 Rocznicy Nadania Praw i Przywilejów Mieszczan Bolimowa objął Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber . Gmina Bolimów była partnerem lokalnym wspierając całość wydarzenia.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Łódzkie.