Przejście do sekcji:

Główna treść strony

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności (widok archiwalny)

 • Wystawa ''RZECZY I LUDZIE W OKOPACH WIELKIEJ WOJNY''

  Wójt Gminy Bolimów zaprasza na wystawę "RZECZY I LUDZIE W OKOPACH WIELKIEJ WOJNY" w dniu 26 sierpnia w Szkole Podstawowej im. Henryka Dąbrowskiego w Bolimowie, ul. Sokołów 24 (sala gimnastyczna). Na wystawie zaprezentowany zostanie wybór zabytków archeologicznych z pola bitwy 1915-1915 w Rejonie Rawki i Bzury. Zapraszamy!!!
  Szczegółowy program wystawy w załączeniu.

  Czytaj więcej
 • VII edycja Konkursu "EKOBELFRY"

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłosił VII edycję Konkursu "Ekobelfry", którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej aktywnych nauczycieli, prowadzących działalność na polu edukacji ekologicznej oraz szkół i przedszkoli propagujących tematykę ochrony środowiska w roku szkolnym 2016/2017 i 2017/2018. Szczegóły Konkursu pod linkiem: http://wfosigw.lodz.pl/konkursy_o_nagrode_funduszu/article,2164,1,1.html

  Czytaj więcej
 • ROLNICY GMINY BOLIMÓW

  Urząd Gminy w Bolimowie informuje, że jest możliwość złożenia wniosku o szacowanie szkód w gospodarstwie rolnym powstałych w wyniku suszy.

  Wnioski są do pobrania w siedzibie Urzędu pokój nr 16 lub 17 lub ze strony internetowej http://www.lodzkie.eu/page/5094,szacowanie-szkod-w-gospodarstwach-rolnych-w-2018-r.html .
  Czytaj więcej