Przejście do sekcji:

Główna treść strony

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Zawiadomienie o wydaniu decyzji znak: WOOŚ.420.16.2022.ZŻł.333, o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa linii kolejowej nr 85 na odc. Warszawa Zachodnia – CPK – Łódź Niciarniana

  W załączeniu Zawiadomienie o wydaniu decyzji Nr 2/2024, znak: WOOŚ.420.16.2022.ZŻł.333, o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa linii kolejowej nr 85 na odc. Warszawa Zachodnia – CPK – Łódź Niciarniana (bez odcinka w obrębie Węzła kolejowego CPK) – odcinek łódzki”.

  Czytaj więcej
 • Decyzja stwierdzająca przydatność wody wodociągu Humin do spożycia

  W załączniu Decyzja stwierdzająca przydatność wody wodociągu Humin do spożycia wydana przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Skierniewicach.

  Czytaj więcej
 • Ogłoszenie o naborze o przyznanie dotacji przez Gminę Bolimów w ramach dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków - II edycja

  W załączeniu Ogłoszenie o naborze o przyznanie dotacji, Wniosek o przyznanie dotacji wraz z załącznikami oraz Regulamin udzielenia dotacji ze środków pochodzących z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

  Czytaj więcej
 • Akcyza dla rolników

 • Kwalifikacja wojskowa 2024 rok

  W załączeniu ulotka informacyjna oraz fim, który ma na celu przedstawienie całego procesu orzekania powiatowych komisji lekarskich o zdolności osób stawających do kwalifikacji wojskowej.

  Czytaj więcej
 • „Bezpieczny senior - jak nie dać się oszukać w Internecie”