Przejście do sekcji:

Główna treść strony

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • -

  Informacja o konkursie „Tygiel Smaków 2022”

  Nabór zgłoszeń do Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych „Tygiel Smaków 2022” organizowanego przez Departament Klimatu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

  Finał konkursu odbędzie się w dniu 16 września 2022 roku w Miejskiej Arenie kultury i Sportu przy al. Bandurskiego 7 w Łodzi.

  Więcej informacji: https://www.lodzkie.pl/zywnosc-tradycyjna/nab%C3%B3r-zg%C5%82osze%C5%84-do-konkursu-%E2%80%9Etygiel-smak%C3%B3w-2022%E2%80%9D
   
 • Wniosek o wypłatę dodatku węglowego

  Informujemy, że wniosek o wypłatę dodatku węglowego można składać w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Bolimowie.

  Wzór wniosku w załączeniu.

  Czytaj więcej
 • Obowiązujące przepisy i procedury w obszarze charakterystyki energetycznej budynków

  Szersze informacje dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa pod linkiem https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/efektywnosci-energetycznej-budynkow . W zakładce tej znajdą Państwo informacje o obowiązujących przepisach, podstawowej wiedzy technicznej jak również odniesienia do najważniejszych inicjatyw wspierających obywateli w działaniu na rzecz poprawy efektywności energetycznej budynków.

 • Uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego

  Wojskowe Centrum Rekrutacji w Skierniewicach zaprasza do mobilnych punktów rekrutacji w dniu 15 sierpnia 2022r.:

   - w m. Boczki Chełmońskie podczas pikniku rodzinnego organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przy parafii rzymskokatolickiej;

  - w m. Skierniewice w ramach weekendu z wojskiem na terenie Muzeum Historycznego Skierniewic im. Jana Olszewskiego.