Przejście do sekcji:

Główna treść strony

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • -

  Werbinarium dla seniorów i ich opiekunów

  Webinarium (seminarium online) dla seniorów i ich opiekunów „Cyberbezpieczeństwo podczas zawierania transakcji elektronicznych z podmiotami rynku finansowego, ochrona konsumentów na rynku finansowym, w szczególności przed działalnością cyberprzestępców, uwzględniając takie metody oszustw, jak vishing i spoofing”.

  Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy - link do strony z odnośnikiem do ww. formularza:
  https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=83092&p_id=18

  Czytaj więcej
 • -

  Konkurs fotograficzny "Zawierusz się w Łódzkiem"

  Zrób jak największą ilość zdjęć ciekawych miejsc w WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM i zawalcz o cenne nagrody. Mogą być to fotografie parków, pomników przyrody, zabytków, skwerów, placów, rynków, architektury drewnianej, dworków pałaców, kościołów i innych. Poza obiektem musi być widoczny napis #WIERUSZÓW i #ŁÓDZKIE

  Zdjęcia można przesyłać przez formularz dostępny pod adresem www.bit.ly/zawieruszsie.

 • Order Młodego Bohatera

  Ministerstwo Obrony Narodowej opracowało medal  „Order Młodego Bohatera", przyznawany osobom do 18 roku życia, które w niebezpiecznej sytuacji  dzięki własnemu działaniu lub wezwaniu służb, przyczyniły się do uratowania zdrowia lub życia innych osób albo do zażegnania niebezpieczeństwa.

  Wszelkie informacje na temat medalu, jak również wniosek o jego nadanie znajdują się pod poniższym  linkiem:

  https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/mlody-bohater

 • "Fundusze Europejskie dla zielonego Łódzkiego" - działanie FELD.02.08 Dostosowanie do zmian klimatu, zapobieganie klęskom i katastrofom

  Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi informuje o możliwości wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym webinarium pn. "Fundusze Europejskie dla zielonego Łódzkiego” poświęconemu działaniu FELD.02.08 Dostosowanie do zmian klimatu, zapobieganie klęskom i katastrofom.

  • Webinarium odbędzie się w formule online 3 sierpnia 2023 roku w godz. 10:00 – 11:45.

  W przypadku chęci wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem Webinarium pn. „Fundusze Europejskie dla zielonego Łódzkiego” - RPO WŁ 2014-2020 (lodzkie.pl)

  Po zamknięciu rejestracji zostanie wysłane do Państwa potwierdzenie udziału w szkoleniu oraz link do spotkania.

 • Zawiadomienie o całkowitym wyłączeniu dostaw wody

  Zawiadomienie

  Urząd Miasta i Gminy Bolimów zawiadamia, że w związku z realizacją inwestycji  „Modernizacja sieci wodociągowej w gminie Bolimów”,

  w dniach od  24 lipca 2023 r.  do 28 lipca 2023 r. w godz. od 07.00 – 17.00,

  nastąpi całkowite wyłączenie dostawy wody w miejscowościach:

  - Bolimowska Wieś (odcinek od tamy na Rawce do miejscowości Ziąbki),

  - Ziąbki (odcinek od drogi woj. 705 w stronę miejscowości Kęszyce Wieś).

  Wykonawca zadania - firma J&T Justyna Sękalska, ul. Wspólna 7/9, 96 – 100 Skierniewice;

  osoba do kontaktu – p. Bogdan Sękalski, tel. 696 684 684.

  Czytaj więcej
 • Pozwolenie na prowadzenie badań archeologicznych

  W załączniu publikujemy pozwolenie Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na przeprowadzenie powierzchniowych badań archeologicznych, wyprzedzających realizację inwestycji o nazwie „Budowa linii kolejowej nr 85 na odcinku Warszawa Zachodnia — CPK — Łódź Niciarniana (bez odcinka w obrębie węzła kolejowego CPK) — zadanie częściowe 1”.

  Czytaj więcej
 • „O ogrodach bez ogródek- zapraszamy na ogrodowe webinaria!”

  "Już w najbliższy piątek, 14 lipca, rusza niezwykły cykl szkoleń online w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”, którego pomysłodawcą jest Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber. Zapraszamy wszystkich entuzjastów ogrodnictwa z województwa łódzkiego na inspirujące webinaria, pełne praktycznych wskazówek i porad ekspertów. Doświadczeni specjaliści, w tym wybitni fachowcy z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, poprowadzą szkolenia, podczas których podzielą się nieocenionymi poradami dotyczącymi aranżacji nieużytkowanych przestrzeni oraz pielęgnacji roślin w harmonii z naturą i zmieniającym się klimatem.

  Aby wziąć udział w webinariach, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej wlop.clickmeeting.com

  Serdecznie zapraszamy

  *Webinaria internetowe organizowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.