Przejście do sekcji:

Główna treść strony

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Decyzja stwierdzająca przydatność wody wodociągu Humin do spożycia

  W załączniu Decyzja stwierdzająca przydatność wody wodociągu Humin do spożycia wydana przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Skierniewicach.

  Czytaj więcej
 • Ogłoszenie o naborze o przyznanie dotacji przez Gminę Bolimów w ramach dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków - II edycja

  W załączeniu Ogłoszenie o naborze o przyznanie dotacji, Wniosek o przyznanie dotacji wraz z załącznikami oraz Regulamin udzielenia dotacji ze środków pochodzących z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

  Czytaj więcej
 • Akcyza dla rolników

 • Kwalifikacja wojskowa 2024 rok

  W załączeniu ulotka informacyjna oraz fim, który ma na celu przedstawienie całego procesu orzekania powiatowych komisji lekarskich o zdolności osób stawających do kwalifikacji wojskowej.

  Czytaj więcej
 • „Bezpieczny senior - jak nie dać się oszukać w Internecie”

  bYm0XEXd13AAAAAElFTkSuQmCC

  Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Bezpieczny senior - jak nie dać się oszukać w Internecie” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

  Webinarium (spotkanie online) odbędzie się 22 stycznia 2024 roku (17:00-18:30).

  Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy - link do strony z odnośnikiem do formularza: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=87425&p_id=18

  Udział w webinarium jest bezpłatny.

  Czytaj więcej
 • Informacja o zmianie wysokości dopłat do taryf za wodę i ścieki

  W załączeniu Informacja o zmianie wysokości dopłat do taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzenie ścieków.

  Czytaj więcej
 • Zawiadomienie o wysokości stawki dotyczącej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi