Przejście do sekcji:

Główna treść strony

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Konsultacje społeczne drugiej projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej

  Konsultacje społeczne drugiej wersji projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej

  W załączeniu pismo Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie konsultacji społecznych drugiej wersji projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej. Ten etap konsultacji społecznych dokumentu  potrwa od 30 lipca do 15 września 2021 r. Efektem uwag zgłoszonych na tym etapie konsultacji będzie opracowanie ostatecznej wersji Planu i przekazanie go, pod koniec roku, do Komisji Europejskiej.

  Czytaj więcej
 • Projekt "NIANIA"

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolimowie zaprasza osoby opiekujące się małymi dziećmi do lat 3, chcące powrócić do pracy o zgłoszenie się do OPS-u celem wzięcia udziału w projekcie „NIANIA”. Zgłoszenia należy kierować pod nr 46 8195099, kom.725 725 802 do poniedziałku 16.08.2021r. do godz. 9:00.

 • 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