Przejście do sekcji:

Główna treść strony

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Informacja dla mieszkańców

  Gmina Bolimów informuje, że w dniu 11 stycznia 2021 roku została podpisana umowa na dzierżawę światłowodu z firmą GREFNET Mirosław Grefkowicz, z siedzibą Humin 1A, 99-417 Bolimów.

  Osoby zainteresowane zawarciem umowy na dostawę Internetu mogą kontaktować się z firmą pod numerem telefonu – 695 330 279.

 • Informacja dotycząca opłaty za odpady komunalne na 2021 rok

   Zawiadomienie o zmianie stawki dotyczącej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

  Czytaj więcej
 • Informacja o projekcie "Internet dla mieszkańców Gminy Bolimów"

  W związku z zakończaniem projektu pod nazwą "Internet dla mieszkańców Gminy Bolimów - przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu” przedstawiamy Państwu informację dotyczącą dalszych procedur określonych w indywidualnych Umowach Uczestnictwa w Projekcie.

  Czytaj więcej
 • Informacja o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym

  Od 25 lat Bankowy Fundusz Gwarancyjny gwarantuje bezpieczeństwo środków trzymanych na rachunkach w bankach, a od 7 lat również w SKOK-ach. To instytucja, której głównym zadaniem jest dbanie o to, żebyśmy w razie upadku banku lub SKOK-u odzyskali wpłacone tam pieniądze. Dlatego tak ważne jest, żeby swoje oszczędności trzymać w banku lub kasie – dzięki gwarancjom BFG są tam bezpieczne.

  Czytaj więcej
 • Nabór na bezpłatne szkolenia z języka angielskiego

  Firma – HN Partners s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Są to bezpłatne szkolenia z języka angielskiego dla mieszkańców województwa łódzkiego. Zajęcia w grupach 12 osobowych, 120 godzin dydaktycznych, szkolenie kończy się certyfikowanym egzaminem.

  Czytaj więcej
 • Informacja dotycząca II etapu konsultacji w sprawie CPK

  Na stronie internetowej Centralnego Portu Komunikacyjnego został udostępniony projekt Strategicznego Studium Lokalizacyjnego Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

  Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej https://cpk.pl/pl/inwestycja/ssl

  Uwagi i wnioski do projektu dokumentu należy zgłaszać w terminie od 30 listopada 2020r. do 30 grudnia 2020r. na formularzu dostępnym na stronie internetowej konsultacje.cpk.pl 

  Czytaj więcej
 • -

  Zakup i renowacja strojów ludowych

  Informacja o pozyskaniu środków finansowych dla Szkoły Podstawowej w Kęszycach w ramach Programu „EtoPolska 2020”.

  Czytaj więcej
 • Ważna informacja dla osób dokonujących samospisu w Powszechnym Spisie Rolnym

  Ważna informacja dla osób dokonujących samospisu w Powszechnym Spisie Rolnym

  Od 23 listopada samospis można wypełnić tylko w ciągu 2 dni od pierwszego skutecznego zalogowania do aplikacji!

  Od poniedziałku 23 listopada br. na przeprowadzenie samospisu rolnicy mają 2 dni od momentu pierwszego skutecznego zalogowania do aplikacji. Po upływie 2 dni, logowanie do formularza nie będzie możliwe. Z rolnikami, którzy w tym czasie nie zakończą uzupełniania formularza skontaktuje się rachmistrz. Wcześniej termin ten wynosił 14, później 5 dni, ale ze względu na to, że spis wkrótce dobiega końca,  został ograniczony do 2 dni.

  Przypominamy jednocześnie, że Powszechny Spis Rolny trwa do 30 listopada br. Jeśli użytkownik gospodarstwa rolnego nie dokona samospisu skontaktuje się z nim rachmistrz.

 • Koncepcja zagospodarowania zieleni w centrum miejscowości Bolimów

  Szanowni Państwo,

  W załączniku przesyłamy koncepcji zagospodarowania zieleni w ramach poprawy funkcjonalności rynku w Bolimowie. Bardzo prosimy o zapoznanie się z załącznikiem tekstowym i graficznym. Niestety ze względu na stan epidemiczny nie mamy możliwości bezpiecznego spotkania w większym gronie. Jednakże liczymy na Państwa zaangażowanie oraz pomoc w pracach.

  Czytaj więcej

Stronicowanie