Przejście do sekcji:

Główna treść strony

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Finału Konkursu Kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Bitwa Regionów”

 • Jubileuszowy V Ogólnopolski Rajd Pieszy „Szlakiem Bitwy nad Bzurą 1939 im. gen. dyw. Tadeusza Kutrzeby”

  Dnia 16 września 2023r. Wojskowe Koło PTTK przy Klubie 25 Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego razem z Oddziałem Łódzkim PTTK im. Jana Czeraszkiewicza i 7 batalionem kawalerii powietrznej zorganizowali Jubileuszowy V Ogólnopolski Rajd Pieszy „Szlakiem Bitwy nad Bzurą 1939 im. gen. dyw. Tadeusza Kutrzeby”. Tegoroczny rajd przeprowadzony został przy wsparciu i pomocy Gminy Kiernozia, Miasta i Gminy Bolimów, Powiatu Łowickiego, Instytutu Pamięci Narodowej, Wojskowego Instytut Wydawniczego oraz Oddziału PTTK w Kutnie.

  Więcej informacji oraz zdjęcia w załączeniu.

  Czytaj więcej
 • -

  W BIZNESIE LICZĄ SIĘ KONTAKTY - zapraszamy na Biznes Miksery

  Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanych przez Województwo Łódzkie Biznes Mikserach, to już kolejna edycja tego typu wydarzeń  networkingowych w regionie!

  Udział w Biznes Mikserach to idealna okazja do promowania oferty firmy, nawiązania kontaktów i rozpoczęcia nowych inicjatyw biznesowych!

   

  Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w Biznes Mikserach (możliwość zgłoszenia na wszystkie wydarzenia, max 1 osoba z firmy; osobna rekrutacja będzie przewidziana dla Biznes Miksera w Łodzi) prosimy o wypełnienie, podpisanie i odesłanie Formularza zgłoszeniowego na adres: biznes@lodzkie.pl

  Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w Biznes Mikserze (załącznik).

  Czytaj więcej
 • Zawiadomienie o całkowitym wyłączeniu dostaw wody - Sokołów, Jasionna

  Urząd Miasta i Gminy Bolimów zawiadamia, że w związku z realizacją inwestycji „Modernizacja sieci wodociągowej w gminie Bolimów”
  informuje, że w dniach:

  • 18.09.2023 roku do 19.09.2023 roku w godz. od 08.00 — 17.00, nastąpi całkowite wyłączenie dostawy wody w miejscowości Sokołów na odcinku od nr 19 do nr 35A
  • od 19.09.2023 roku do 22.09.2023 roku w godz. od 08.00 — 17.00, nastąpi całkowite wyłączenie dostawy wody w miejscowości Jasionna na odcinku od nr 1 do nr 39A.

  Wykonawca zadania: firma JST Justyna Sękalska, ul. Wspólna 7/9, 96 — 100 Skierniewice.

  Osoba do kontaktu: P. Bogdan Sękalski tel. 696 684 684.

  Czytaj więcej
 • -

  Webinarium „Świadome podejmowanie decyzji inwestycyjnych – crowdfunding pożyczkowy

  Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza na webinarium „Świadome podejmowanie decyzji inwestycyjnych – crowdfunding pożyczkowy.

  Spotkanie odbędzie się 2 października 2023 roku (12:00-14:05). Logowanie uczestników na webinarium rozpocznie się od 11:45.

  Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się wyłącznie online - za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego:

  https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=83697&p_id=18

  Czytaj więcej
 • Obwieszczenie dot. projektu pn. "Budowa linii kolejowej nr 85..."

  W załączeniu Obwieszczenie o zakończeniu postępowania prowadzonego na skutek złożenia odwołań od decyzji Marszałka Województwa Łódzkiego z dnia 12 maja 2023 r., znak: GKIII.7440.8.2022 .EK, zatwierdzającej Projekt robót geologicznych dla oceny warunków geologiczno-inżynierskich oraz warunków hydrogeologicznych na potrzeby opracowania Dokumentacji Geologiczno- Inżynierskiej oraz Dokumentacji Hydrogeologicznej dla projektu pn. „Budowa linii kolejowej nr 85 na odcinku Warszawa-Zachodnia-CPK-Łódź Niciarniana bez odcinka w obrębie węzła kolejowego CPK”.

  Czytaj więcej
 • Zawiadomienie o całkowitym wyłączeniu dostaw wody - Podsokołów, Sokołów

  Urząd Miasta i Gminy Bolimów zawiadamia, że w związku z realizacją inwestycji „Modernizacja sieci wodociągowej w gminie Bolimów”
  informuje, że w dniach:

  - 11.09.2023 roku w godz. od 07.00 — 13.00, nastąpi całkowite wyłączenie dostawy wody w miejscowości Podsokołów na odcinku od nr 4 do nr 28
  - od 11.09.2023 roku do 15.09.2023 roku w godz. od 07.00 — 17.00, nastąpi całkowite wyłączenie dostawy wody w miejscowości Sokołów.

  Wykonawca zadania: firma JST Justyna Sękalska, ul. Wspólna 7/9, 96 — 100 Skierniewice.

  Osoba do kontaktu: P. Bogdan Sękalski tel. 696 684 684.

  Czytaj więcej
 • OGŁOSZENIE O DODATKOWYM NABORZE DO PROJEKTU PN.: „BUDOWA INSTALACJI PROSUMENCKICH NA TERENIE GMINY BOLIMÓW”

  Burmistrz Miasta i Gminy Bolimów ogłasza dodatkowy nabór do projektu pn.: „Budowa instalacji prosumenckich na terenie Gminy Bolimów”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego ramach Osi XIII REACT- EU, Działanie XIII.2 REACT- EU dla OZE Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

  Szczegóły w załączonych plikach.

  Czytaj więcej
 • Komunikat PPIS w Skierniewicach dot. wodociągu Humin