UG w Bolimowie

Działy główne

Gmina

Stronicowanie

Realizacja projektu
2018.01.18
Realizacja projektu

Realizacja projektu pn.: "Zagospodarowanie terenu przy Świetlicy Wiejskiej w Nowych Kęszycach". Projekt współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

Zdjęcia w załączeniu.

UWAGA!!!
2018.01.09
Gmina Bolimów ogłasza dodatkowy nabór na LISTĘ REZERWOWĄ Beneficjentów Ostatecznych do projektu pn. "Internet dla mieszkańców Gminy Bolimów-przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu". Szczegółowe informacje w załączeniu.
Zapraszamy do adopcji!!
2017.12.05

Zapraszamy do adopcji bezdomnych piesków z terenu gminy Bolimów przebywających w schronisku.

Centrum Adopcyjne Schroniska Psiakowo w Piotrowicach

tel. 693-691-963

e-mail: psiakowo@psiakowo.com.pl 

"Akademia Bezpiecznego Puchatka"
2017.09.19
"Akademia Bezpiecznego Puchatka"

Wystartowała IX edycja "Akademii Bezpiecznego Puchatka" - największego programu edukacyjnego o tematyce bezpieczeństwa skierowanego do uczniów I klas szkół podstawowych. Uczestnictwo szkół w programie jest w pełni bezpłatne. Akcja realizowana jest we współpracy z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Szczegółowe informacje w załączeniu.

UWAGA!!!
2017.07.26

Placówka Terenowa KRUS w Skierniewicach pragnie przestrzec przed osobami, które nachodzą gospodarstwa w naszym powiecie i podając się za pracowników Kasy usiłują wyłudzać od rolników pieniądze. Szczegółowe informacje w załączeniu.

Stronicowanie

Kontakt

TEL. (46) 838-03-05

FAX  (46) 838-03-86

ul. Łowicka 9

99-417 Bolimów

Społeczności

Mapa

[obiekt mapy]

Stopka

Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska

Informacje o wykonawcy

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
PORTAL MAPOWY MPZP