UG w Bolimowie

Działy główne

Gmina

Stronicowanie

"Akademia Bezpiecznego Puchatka"
2017.09.19
"Akademia Bezpiecznego Puchatka"

Wystartowała IX edycja "Akademii Bezpiecznego Puchatka" - największego programu edukacyjnego o tematyce bezpieczeństwa skierowanego do uczniów I klas szkół podstawowych. Uczestnictwo szkół w programie jest w pełni bezpłatne. Akcja realizowana jest we współpracy z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Szczegółowe informacje w załączeniu.

"Sołtys Ziemi Łódzkiej i Sołectwo Roku 2017"
2017.09.07

Dziennik Łódzki rozpoczyna akcję "Sołtys Ziemi Łódzkiej i Sołectwo Roku 2017" pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Witolda Stępnia. Przez najbliższe tygodnie mieszkańcy wszystkich wsi w woj. łódzkim będą mogli wyrazić uznanie dla pracy i zaangażowania sołtysa, oddając na niego głos w plebiscycie. Będą mogli także wspomóc swoje sołectwo w walce o cenne nagrody. Więcej informacji w załączeniu.

UWAGA!!!
2017.07.26

Placówka Terenowa KRUS w Skierniewicach pragnie przestrzec przed osobami, które nachodzą gospodarstwa w naszym powiecie i podając się za pracowników Kasy usiłują wyłudzać od rolników pieniądze. Szczegółowe informacje w załączeniu.

Ankieta dla rodziców
2017.02.14

Biuro Planowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego w Łodzi, na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, przeprowadza wśród rodziców dzieci w wieku do 3 lat, ankietę nt. zainteresowania żłobkami. Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

Link do formularza:

https://goo.gl/forms/AuUZpZmCHYMZQFLw2

"MOJA WYMARZONA EKOPRACOWNIA - 2015"
2015.08.21
"MOJA WYMARZONA EKOPRACOWNIA - 2015"

Informacja o dofinansowaniu, ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, zadania w ramach konkursu z dziedziny edukacja ekologiczna pn. „Moja wymarzona ekopracownia - 2015”:

  • Zaprojektowanie i utworzenie ekopracowni „Ziemia – planeta ludzi” w Gimnazjum w Bolimowie.
  • Zaprojektowanie i utworzenie ekopracowni „Bliżej natury” w Szkole Podstawowej im. Henryka Dąbrowskiego w Bolimowie.

www.zainwestujwekologie.pl

Stronicowanie

Kontakt

TEL. (46) 838-03-05

FAX  (46) 838-03-86

ul. Łowicka 9

99-417 Bolimów

Społeczności

Mapa

[obiekt mapy]

Stopka

Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska

Informacje o wykonawcy

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
PORTAL MAPOWY MPZP